ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Свалявщина славиться талантами!..
Свалявщина славиться талантами!..

Днями у переповненому  читальному залі нашого коледжу відбулася презентація книги Тетяни Рущак –  «Щоденник Ізабелли». Відкрила захід заступник директора з гуманітарної роботи та виховання –  Віра Василівна Переста , яка привітала автора із першою збіркою, розповіла про неймовірний талант цієї юної дівчини та познайомила студентів із її творчим доробком. 

Згодом, гості захопливо слухали молоду поетесу, яка читала власні вірші та розповідала історію їх написання. Чимало віршів були написані на основі побаченого чи почутого, тому ця збірка буде повчальною та цікавою для будь-якого читача.

На свято також завітали батьки, які з переживанням та радісними сльозами на очах споглядали на дебют своєї дитини у творчому житті. Саме вони запросили на презентацію гостів: заступника голови Свалявської райдержадміністрації – Русина Василя Павловича, завідувача відділом освіти при райдержадміністрації – Грабар Едіту Василівну, директора школи, в якій колись навчалася Тетяна – Кошелю Оксану Іванівну, методиста відділу освіти, поетесу – Андреллу  Ларису Василівну, поета та почесного громадянина міста Сваляви – Турок Михайла Івановича, вчителя української мови – Ліванець Єлізаветту Василівну та в.о. редактора газети «Вісті Свалявщини» - Мелетич Наталію.

Особисту подяку за допомогу у втіленні в життя цієї книги,Тетяна Рущак завдячує орендарю замку Міклоша, композитору, поету  – Бартош Йосипу, який допомагає їй матеріально та технічно. 

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito