ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини 1 Вересня – День Знань
1 Вересня – День Знань

 

День знань – це мабуть єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. На жаль, у непростий для нашої країни час, це свято є актуальним і урочистим, воно наповнене квітами, приємними словами та щирими посмішками.

 

Ведучі свята Андрій Наливайко та Вікторія Клименко урочисто відкривають святкову лінійку. Віра Лавренюк звертається до присутніх такими словами:

 

Знову вересень мамині очі

Проводжають у коледж мене.

У них мрії й недоспані ночі,

І тривога про завтрашній день!

Знову вересень. Чисті криниці

Неповторну наповнюють мить

Й кожен погляд росою іскриться

Й срібним дзвоником серце бринить.

Андрій Хваста, випускник коледжу, читає поезію «Про Прапор». Звучить Гімн. Урочисто вносять Прапор держави. Габріелла Подик і Валентина Діус дикламують поезію про український коровай, виносять коровай і вітають хлібом - сіллю всіх присутніх на святі. До студентів звертається директор коледжу, кандидат технічних наук Василь Дмитрович Йовбак, який вітає першокурсників з початком нового навчального року, знайомить їх з історією закладу його досягненнями та випускниками, які стали гордістю Свалявського технічного коледжу. Привітання продовжив шановний гість – Русин Василь Павловичта куратор Дутка О. Я. До слова запросили випускників нашого навчального закладу Тенкач Юлія, Хваста Андрій та Сокач Тетяну, які поділилися своїми порадами та побажаннями і вручили першокурсникам Катерині Штецо, Ользі Фізер та Іванні  Білей символічний Ключ знань, Студентський квиток та Залікову книжку.

Урочисто право подати Перший дзвінок надали фіналісту конкурсу «Кращий студент Закарпаття» Івану Ливчу та відмінниці навчанні Іванні Гніденко. Всі студенти першокурсники зайшли до навчального закладу під аркою «щастя», яка прикрашена соняшниками та вишитим рушником. Попереду усіх першокурсників чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки, проведені у Свалявському технічному коледжі НУХТ, стануть для них незабутніми і найкращими!

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito