ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Огляд події день відкритих дверей 2012
Огляд події день відкритих дверей 2012

phoca_thumb_l__DSC5706Не буває свята без нагоди,
Тож повинні ми про це сказать,
Всі зібрались в цьому залі,
День відкритих дверей святкувать.

Сьогодні коледж гостинно
Двері відкрив для Вас
Ми запросили Вас щиро,
А ви послухайте нас.

 

Студенти коледжу навчаються
Секретам виноробів, кондитерів і хліборобів,
Механіки й електрики
Навчають своїй специфіці
Комп'ютерник і плановик
Відкриє шлях у новий вік.

Такими словами студенти, ведучі свята Андрій Коневич та Віктор Островка звернулися до учнів шкіл Свалявського району, м.Сваляви, м.Мукачева, м.Іршави, м.Перечина, м.Волівця, м.Міжгір'я, які прийшли на свято до Свалявськоготехнічного коледжу з нагоди проведнення Дня відкритих дверей. Девізом свята були слова "Обери майбутню професію сам".

Студенти всіх відділів, а саме технологічного, електро-технічного, комп'ютерного та економічного дуже ретельно готувалися до зустрічі з випускниками шкіл щоб наочно переконати в правильному виборі научної професії. Вони підготували діючі моделі, стенди, плакати, газети, рекламні буклети, які дали можливість учням шкіл зорієнтуватись у виборі майбутньої професії. Технологи пригощали присутніх гостей кулінарними та кондитерськими виробами виготовленими самостійно на практичних заняттях. Механіки демонстрували діючі моделі по випіканню сухариків,тістомісильну машину неперервної дії, економісти підготували набір "споживчого кошику" і вимоги до фахівця на сучасному етапі, комп'ютерники пропонували знайомства з власне створеними прикладними програмами, електрики - рекомендували сучасні методи монтажу електростаткування, знайомили з сучасними технологіями проведення розрахунків, макетами станційного обладнання.

Директор коледжу к.т.н. Йовбак В.Д. розповів про навчальну базу технічного коледжу, яка нараховує: два корпуси, в яких розміщено 64 кабінети та лабораторії, навчально-обчислювальний центр чотири кабінети сучасних персональних комп'ютерів, бібліотека, їдальня на 220 місць, студентський буфет, спортивний читальний та актовий зали, слюсарна, електромонтажна та механічна майстерні, два гуртожитки на 486 місць.

Виступила декан заочного факультету к.т.н. Удворгелі Л.І. яка розповіла, що на базі коледжу, для проведення навчання студентів, відкрито заочний факультет Національного університету харчових технологій, який здійснює підготовку бакалаврів і спеціалістів з спеціальностей:

- Економіка підприємства;
- Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів;
- Електротехнічні системи електроспоживання.

 

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito