ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини
latest
СТК НУХТ – ЮВІЛЯР !!!

Свалявському технічному коледжу НУХТ – 55 років.

Відзначення ювілею відбудеться 25 жовтня 2019 року.

Щиро запрошуємо всіх випускників прийняти активну участь  в організації святкувань, а також приєднатись(долучитись) до спонсорської допомоги у проведенні ювілейного заходу( благодійний рахунок :).

Детальніше...
 
Вручення студентських квитків

Сьогодні, 22 жовтня відбулося урочисте вручення студентських квитків та залікових книжок на «Економічному відділі» нашого коледжу. Свято урочисто відкрили ведучі, які розповіли першокурсникам про важливе значення студентських квитків для кожног студента.

Детальніше...
 
Октоберфест

В рамках тижня циклової комісії іноземних мов, 17 жовтня у читальній залі Свалявського технічного коледжу НУХТ був проведений виховний захід, присвячений звичаям та традиціям народів, мови яких вивчаються у коледжі. Студенти І-их курсів, під керівництвом викладачів Міцода К.М. та Цапар В.О., представили сценарій святкування фестивалю «Октоберфест» у Німеччині.

Детальніше...
 
Європейський день мов

Щороку 26 вересня святкується Європейський день мов. Студенти СТК НУХТ разом із членами ц/к іноземних мов не оминули увагою це свято. У приміщенні читального залу коледжу був проведений захід, на якому студенти поділилися інформацією про значення іноземних мов у житті людини. 

Детальніше...
 
День захисника України

11.10. 2019р. у Свалявському технічному коледжі НУХТ  було проведено відкриту виховну годину, присвячену Дню захисника України та  патріотичному вихованню: ”Прийди до серця, Україно, благослови добром мене!» (Викладачі – Дутка  Оксана Ярославівна, Ковтун Богдан Ярославович).

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 111

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito