ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини
latest
День Працівника Харчової Промисловості
Традиційно, в третю неділю жовтня, Ми святкуємо День працівника харчової промисловості. Не став винятком і нинішній рік. Урочистості зібрали в сквері Свалявського технічного коледжу НУХТ всіх студентів, викладачів та гостей. Ведучі свята – Андрій Наливайко та Вікторія Клименко розпочали свято такими поетичними рядками:-
Детальніше...
 
День Захисника України
Викладачі та студенти СТК НУХТ успішно спланували і провели велике державне свято – День Захисника України. Вже третій рік згідно указу президента, воно проводиться за новим календарем, згідно вікових традицій – на свято Покрови Пресвятої Богородиці. 
Детальніше...
 
Екскурсія на Ужгородський Коньячний Завод
Викладачами спецдисциплін Ліванець М.В. та Ліванець Н.М. для студентів 3–го курсу спеціальності «Економіка підприємства» була організована екскурсія на Ужгородський коньячний завод, який є одним із лідерів коньячного виробництва в Україні.
Детальніше...
 
Традиційне підкорення Говерли

Студенти Свалявського технічного коледжу НУХТ спеціальностей «Туристичне» та «Готельно-ресторанне обслуговування»  відзначили ДеньТуризму на Гуцульщині. 

Детальніше...
 
День Вчителя

Студенти Свалявського технічного коледжу  привітали викладачів із професійним святом – Днем працівника освіти. Цей день був особливим для працівників закладу, адже студенти із самого ранку намагалися створити атмосферу радісного, піднесеного настрою і оточили своїх улюблених педагогів теплотою і повагою.

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 90

Розклад занять

rozklad

Підготовчі курси 2017

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito