ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини
latest
Важливий вибір

Життєвий шлях кожної людини значним чином залежить від професії яку ми вибираємо для себе. У словосполученні «вибір професії» закладена дуже глибока думка, вона викликає різноманітні емоції і сподівання, а також породжує і проблеми. Це не вдало чи не вдало прийняте рішення в юності, а часом щаслива або розбита доля, активне і творче життя чи пасивне байдуже існування.

Детальніше...
 
Змагання з настільного тенісу

29 листопада в м Ужгороді проходили змагання з настільного тенісу, шахів та шашок в залік XV Обласної Універсіади серед ВНЗ-I-II рівня акредитації.

Команда коледжу з настільного тенісу в складі: Варваринця Олександра, Мурзи Романа та Мигович Христини зайняла перше місце.

Детальніше...
 
Вшанування пам'яті жертв голодомору

23 листопада 2018р. в СТК НУХТ відбувся урочистий захід, присвячений пам'яті жертв жахливого голодомору в Україні 1932-1933р.р.

Заступник директора з виховної роботи В.В.Переста  відкрила пам'ятний захід словами жалоби за безневинно загиблими жертвами найжахливішої трагедії в історії українського народу, 

Детальніше...
 
Першість з футзалу

21 листопада у м. Мукачеве відбулася відкрита першість міста з фут залу  серед працівників освіти, де була запрошена команда СТК НУХТ. В запеклій боротьбі наші викладачі вигравши одну гру, зігравши дві нічиї, одну програвши – вибороли III місце.

Детальніше...
 
Відкрите заняття з мікробіології

У вівторок, 20 листопада, викладач Сивній Іванна Іванівна провела відкрите заняття у групі ДХ-163 з дисципліни "Мікробіологія". Тема заняття "Харчові інфекції. Харчові отруєння".

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 103

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito