ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини
latest
«Козацькому роду, нема переводу»

У Свалявському технічному коледжі Національного університету харчових технологій в честь вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг народу відбулося свято Дня захисника України. 

Детальніше...
 
День працівника харчової промисловості

У третю неділю жовтня в Україні святкують День працівника харчової промисловості. Вже стало традицією, що напередодні цього дня викладачі та студенти Свалявського технічного коледжу НУХТ проводять святкування, влаштовуючи День європейської кухні. Сьогодні урочистості зібрали у сквері коледжу всіх студентів, викладачів та гостей. 

Детальніше...
 
Культура поведінки у громадських місцях

10 жовтня 2018 року в групах ДЕ-178 (куратор Сигиденко Н.М.),  ДМ-187 (Лізанець М.В.), ДХВ -173 (Белей Л.М.) проведено виховну годину «Культура поведінки у громадських місцях».

Детальніше...
 
Огляд події ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Студенти Свалявського технічного коледжу  привітали викладачів із професійним святом – Днем працівника освіти. Цей день був особливим для працівників закладу, адже студенти із самого ранку намагалися створити атмосферу радісного, піднесеного настрою і оточили своїх улюблених педагогів теплотою і повагою.

Детальніше...
 
З днем вчителя

 
Сторінка 1 з 101

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito