ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини
latest
Впевнено до перемоги на конференції!

12 грудня у рамках проведення Міжвузької студентської науково-практичної конференції в УТЕІ КНТЕУ «Інноваційні технології в ресторанному господарстві» наші студенти напрямів підготовки «Виробництво харчової продукції» та «Готельно-ресторанна справа» мали можливість прийняти участь та зарекомендували себе на найвищих щаблях.

Детальніше...
 
Всеукраїнський тиждень правових знань

У рамках  Всеукраїнського тижня правових знань були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав людини, дотримання національних та загальнолюдських морально-етичних принципів, традицій.

Детальніше...
 
Вітаємо переможців змагань!

30.11.2017 р. в м. Ужгород проводилася XIV Універсіада серед ВНЗ I-II р.а..

Мета проведення засобів фізичної культури і спорту в повсякденний побут студентської молоді, зміцнення їхнього здоров’я та виявлення кращих спортсменів і команд області.

Наш коледж взяв участь у трьох видах спорту. В змаганнях з футзалу наші студенти вибороли золоті нагороди. В змаганнях з шахів команда СТК НУХТ посіла ІІІ загальнокомандне місце.

Детальніше...
 
День писемності та мови

День писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам”яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців словянської писемності Кирила і Мефодія.

У  СТК НУХТ  було проведено виховний захід на тему «9 листопада –День писемності та мови», який підготували та провели студенти групи ДЕТ – 174.

Детальніше...
 
День Студента

17 листопада – це єдиний день року, коли студенти можуть трошки «побешкетувати», повеселитися, навіть іноді прогуляти пари. Принаймні, цього завжди чекають студенти. А згодом організовують урочистості, концерти, дискотеки – одним словом – гуляють до ранку.

Саме такий святковий настрій у четвер переповнював коридори коледжу, адже Студентська Рада потурбувалася про оформлення фойє і підготувала справжнє свято в актовій залі, де згуртовано зібрались студенти. 

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 92

Розклад занять

rozklad

Підготовчі курси 2017

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito