ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини
latest
Першість в області!

21.02.2019р.  в м. Ужгороді відбулась Обласна XV – універсіада з футзалу серед студентів навчальних закладів I – II р. акредитації.

Прийняло участь 10 коледжів.

Детальніше...
 
День Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2019 року в СТК НУХТ відбувся урочистий захід присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.  Зі спогадами про події на Майдані, про революцію Гідності перед студентами навчального закладу виступив учасник подій на Майдані Незалежності свалявчанин Мирослав Нейметі.

Детальніше...
 
День Святого Валентина

День Святого Валентина не оминув і  Свалявський технічний коледж. В цей день у читальному залі присутні мали можливість почути про історію виникнення цього свята, а також дізнатися як воно святкується в різних країнах світу. 

Детальніше...
 
Першість міста Мукачева з футзала

Відкрита першість міста Мукачева з футзала серед працівників закладів освіти ВНЗ І-ІІ р.а., та ПТНЗ. Четвертий тур проведений на базі ВПУ#3

1. ДНЗ «Мукачівський центр ПТО»
2. Свалявський технологічний коледж
3. ВПУ #3

Детальніше...
 
Я маю право голосу!

13 лютого 2019 року в рамках правопросвітницької ініціативи «Я маю право голосу!», що є частиною проекту «Я маю право!» працівники Свалявського бюро правової допомоги провели тематичну зустріч із студентами 4-го курсу СТК НУХТ. В ході зустрічі працівники бюро розповіли студентам, що таке вибори?

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 105

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito